مشخصات پساب قالیشویی تقریبا در محدوده فاضلاب شهری است، ولی از آن جایی که این پساب ها بدون هیچگونه تصفیه ای وارد آب های زیرزمینی و سطحی می شوند و مقدار تمام پارامترهای اندازه گیری شده آن بیش از حد استانداردهای خروجی پیشنهادی سازمان حفاظت محیط زیست است، بنابراین قبل از تخلیه به محیط زیست تصفیه لازم و ضروری است.
ميزان آب مصرفی قالی‌شويي 30 تا 35 ليتر به ازای هر متر مربع فرش شسته شده می باشد.بطور متوسط و بر اساس تجارب قبلی حدود 500 لیتر فاضلاب به ازای هر تخته فرش 12 متری در اثر شستشوی فرش تولید می شود.
مشخصات پساب قالی‌¬شويی تقريبا در محدوده فاضلاب شهری است. ولی از آنجايی که اين پساب‌ها بدون هيچ گونه تصفيه‌ای وارد آب‌های زيرزمينی و سطحي می‌شوند و در تمام پارامترهای اندازه‌گيری شده مقدار آن بيشتر از استانداردهاي خروجی پيشنهادی سازمان حفاظت محيط زيست است. بنابراين بايستی قبل از تخليه به محيط زيست تصفيه لازم صورت گيرد.

می توان از پساب تصفیه شده این صنعت جهت مصارف کشاورزی استفاده نمود.
شرکت مهندسی پاک زیست فرآیند با بهره گیری از فرآیندهای نوین و با تکیه بر تجربه متخصص این شرکت طراح و سازنده انواع سیستم های تصفیه فاضلاب کارگاه های قالیشویی می باشد. از جمله مزایای پکیج های تولیدی این شرکت طراحی دقیق و علمی، راندمان بسیار بالای تصفیه و عدم نیاز به اپراتور می باشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

  • تلفن : 77903416-021
  • فاکس : 77928818-021
  • موبایل : 09123397883

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت مهندسی پاک زیست فرآیند می باشد - طراحی سایت دارکوب | هاستینگ دارکوب